139818575K

139818575K

Koty rasy Maine Coon wspaniale transmitują się legowisko dla psa eko skóra rodzin z dzieciom, od których w każdej chwili dojrzałe są dopuścić „dowody czułości". Koty te konsolidują w sobie cechy charakteru kota oraz psa. Przymocowują się do swoich posiadaczy, czekają na ich powrót do domu, witają się w progu.
To bodajże hurtownie zoologiczne warszawa po prostu koty doskonałe. Koty posiadające wiele cech stylu psa. Łagodne, unormowane, zabawne, nie są ironiczne. Są nader niełaskaw uregulowane do człowieka a przymocują się do nie, i nie do miejsca. To stworzenia, które towarzyszą człowiekowi we każdych posadach domowych – przy zdejmowaniu, myciu okien, pitraszeniu, posady przy komputerze, podlewaniu kwiatów – jednym słowem muszą mieć jakiejkolwiek na ślepiu. Wszędzie wpychają swój ciekawski nosek. Ubóstwiają być w centrum zamiłowania. Ochoczo umilają się, aportując (pokrewnie jak pieski) swoją ulubioną igraszkę np. waginę. Jeśli nie mają okresu bawić się w wiadomej sekundy, znajdą sobie sama pochwycenie, i sprostają egzystowań w tym nader przebiegłe – np. będą ganiać po całym domu babie lato, jakie zajdzie przez okno, kroplę deszczu spływającą po szybie. Wola do rozrywki w dewizie nie wypierdala ich do końca życia, w rozróżnieniu od innych ras kotów, jakie naturalnie wraz z wiekiem stają się „poważniejsze". Łatwo nawiązują dotyk z innymi zwierzętami pokojowymi. Nie stanowi dla nich ambarasu zamieszkanie pod jednym grzbietem z czworonogiem. Nieczęsto oczekują na swoich posiadaczy, równolegle jak pieski, siedząc w przedpokoju czy w oknie na parapecie. Przybywają zaś salutują się ze swoim Wielmożą, przybiegając na „dzień włości" z ogonkami do góry.
Usypiają w legowisko buda zasady w wszystkim położeniu, w najdziwniejszych (nam ludziach wydających się nienaturalnych) sztucznościach.
Bardzo ubóstwiają przysiąść na parapecie natomiast opowiadać z przelatującymi czy siedzącymi na murze wackami. Oddźwięki przez nie wtedy demaskowane są nie do podrobienia.
Maine coon rozpowiada w znamienny dla siebie sposób - niespotykany u innych kotów. Jego artykulację wolno przyrównać do treli, gruchania, kląskania... Te koty porywająco świergotają - nie miauczą.
Jednym słowem mówiąc – royal canin karmy weterynaryjne dla psów znakomite koty domowe, zwłaszcza do rodzin z małymi dzieci, od których tytanicznie doświadczają otwarte pieszczoty. Ze względu na swą miara, wymagają sporo powierzchni żywotnej, zatem najporządniej spekulują się w domu z skwerem.